Zwycięska sobota MKS-u

Sport, 03 października 2020 21:35

Obie seniorskie drużyny MKS-u Andrychów wygrały swoje sobotnie mecze. Panowie pokonali TKS Tychy 3:0, a panie zwyciężyły z Sandecją Nowy Sącz, również 3:0.

Na inaugurację rozgrywek I ligi małopolskiej siatkarki MKS-u Andrychów pokonały Sandecję Nowy Sącz 3:0 (w setach do 21, 25, 16).

Seniorzy MKS Andrychów w drugim meczu sezonu odniósł drugie zwycięstwo! Tym razem andrychowianie pokonali TKS Tychy 3:0 (25:18, 25:13, 27:25).
Po obu stronach siatki spotkali się dobrzy znajomi, bo w barwach tyskiej drużyny walczą obecnie Damian Zborowski i Łukasz Żłobecki, którzy w poprzednich latach zaliczyli wiele występów w MKS-ie. W sobotnim meczu andrychowianie mieli wyraźną przewagę, zwłaszcza w dwóch pierwszych setach. W trzeciej partii TKS wyżej zawiesił poprzeczkę, ale gospodarze zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
W trzecim meczu podopieczni trenera Dariusza Syguły zmierzą się z Volleyem Miasteczko Śląskie, który póki co zanotował dwie porażki.