Przejdź do treści

ZUS zaprasza w seniorów na spotkania: „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”

Informacje, 05 października 2022 11:40

ZUS – przygotował m.in. informacje o waloryzacji, zatrudnieniu na emeryturze czy zasadach wyliczania emerytury. Z okazji Dnia Seniora w Andrychowie zostaną przeprowadzone spotkania i prelekcje. Wydarzenia w ramach Dnia Seniora będą odbywały się przez cały październik na terenie wszystkich oddziałów ZUS. Udział w nich jest bezpłatny. Poniżej daty i miejsca spotkań.

Sala konferencyjna
Banku Spółdzielczego w Andrychowie
ul. Krakowska 112
godz. 9:15
Udział ekspertów z Inspektoratu ZUS w Wadowicach w dorocznym spotkaniu Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich. Pracownicy ZUS przeprowadzą prelekcje nt. :
• zmian podatkowych dla emerytów od lipca 2022 r. – czy warto rezygnować z ulgi podatkowej pobierając dwa świadczenia lub pracując na emeryturze,
• korzystnych warunków do przechodzenia na emeryturę;
• kiedy można przeliczyć otrzymywane świadczenie.
Sala klubowa Andrychowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w Andrychowie
ul. Lenartowicza 7
godz. 15:30Spotkanie specjalistów z Inspektoratu ZUS w Wadowicach z seniorami z Andrychowa. Podczas spotkania pracownicy ZUS przeprowadzą prelekcję m.in. nt. prewencji i rehabilitacji rentowej – kierowanie i sposób skorzystania, korzystnych warunków do przechodzenia na emeryturę, kiedy można przeliczyć otrzymywane świadczenie.

Wydarzenia w ramach Dnia Seniora odbędą się na terenie całego kraju szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.zus.pl/senior

Podziel się
Skip to content