Przejdź do treści

Znów niebezpiecznie na drogach

Informacje, 22 sierpnia 2017 10:34

Począwszy od niedzieli nie było dnia bez wypadku na okolicznych drogach.

Podziel się

Najtragiczniejszy z wypadków miał miejsce 21 sierpnia na ulicy Faustyny w Sułkowicach. Samochód dostawczy, który wywoził śmieci z jednej z posesji potrącił 8-latka.Mimo medycznej interwencji, chłopczyka nie udało się uratować. Obecnie zadaniem policji jest ustalenie dokładnych przyczyn tragedii. Z wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca był trzeźwy.

Tego samego dnia w rejonie zamku w Inwałdzie potrącono pieszego. Początkowe ustalenia wskazują, że kierująca fiatem brava potrąciła 56-latkę na przejściu dla pieszych. Poszkodowaną przewieziono karetką do szpitala. 

Dzień wcześniej, 20 sierpnia, w Andrychowie na ulicy Starowiejskiej samochód uderzył w słup. Choć słup runął na ziemię, nikomu nic się nie stało. 

Ostatni z wypadków miał miejsce dziś o północy w Targanicach na ulicy Beskidzkiej. Kierowca jadący w stronę Andrychowa zasnął za kierownicą, przejechał przez przeciwny pas i uderzył w przydrożne drzewo. Nie odniósł on żadnych obrażeń, a nawet sam wydostał się z pojazdu zanim jeszcze na miejsce przybyły służby. 

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content