Przejdź do treści

Znicz i Huragan się napocą, Burzy powinno być łatwiej

Sport, 15 września 2023 19:14

W weekend rozgrana zostanie piąta kolejka wadowickiej A klasy. W jej ramach ciekawie zapowiadające się spotkania odbędą się w Sułkowicach-Bolęcinie i Inwałdzie. Bardziej jednostronnego widowiska należy spodziewać się w niedzielę w Roczynach.

Pnący się w górę ligowej tabeli Huragan Inwałd podejmie na własnym stadionie mającą identyczny dorobek punktowy Wisłę Łączany. Spotkanie, którego początek zaplanowano na 16,00 będzie zatem dla obu ekip nie tylko dużym wyzwaniem, ale i okazją do zweryfikowania formy, oczekiwań i aspiracji.

Równolegle w Sułkowicach – Bolęcinie miejscowy Znicz mierzyć się będzie z Borowikiem Bachowice. Goście sobotniego meczu co prawda zaczęli sezon niemrawo, ale powoli się rozkręcają i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, a wręcz przyjadą po co najmniej jeden punkt.

W niedzielę chrapkę na trzy punkty będzie miała Burza Roczyny. A ta będzie tym większa, że Amator Babica jest niżej notowany. Trzeba jednak pamiętać, że w tej lidze nikt punktów za darmo nie przyznaje. O tym roczynianie przekonali się zresztą niedawno.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content