Przejdź do treści

Zmiany w andrychowskiej Policji

Informacje, 04 stycznia 2016 14:14

Od dziś nowym komendantem Komisariatu Policji w Andrychowie jest nadkomisarz Arkadiusz Śniadek, a jego zastępcą został podinspektor Tomasz Dudek.

Podziel się

Dziś, 4 stycznia 2016 r., na Komisariacie Policji w Andrychowie, komendant powiatowy Policji młodszy inspektor Piotr Dziekanowski uroczyście powierzył im obowiązki. Równocześnie podziękował za służbę poprzedniemu komendantowi mł. insp. Jerzemu Pasiowi i jego zastępcy nadkom. Markowi Kowalczykowi – obaj, po kilkudziesięciu latach wzorowej służby przechodzą na emeryturę.
Nowy komendant nadkom. Arkadiusz Śniadek pracuje w Policji od wielu lat. Zaczynał w prewencji, a ostatnio był naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
Zastępcą komendanta Policji w Andrychowie został podinsp. Tomasz Dudek. Również zaczynał w prewencji, ale od wielu lat związany jest z pionem kryminalnym. Od kilkunastu lat był naczelnikiem Wydziały Kryminalnego Komendy Powiatowej w Wadowicach.
Mł. insp. Piotr Dziekanowski, przekazując obowiązki nowym szefom komisariatu w Andrychowie, wyraził nadzieję, że uzyskają poparcie w swojej służbie. – Aby była kontynuacja współpracy z samorządem i lokalną społecznością. Aby wasza służba służyła tej właśnie społeczności, bo dla niej pracujemy – mówił Piotr Dziekanowski.
Podczas uroczystości w komisariacie głos zabrał także odchodzący komendant mł. Insp. Jerzy Paś. Podziękował swoim kolegom i koleżankom za wspólną służbę, wyrażając także wdzięczność władzom lokalnym za wsparcie, jakiego udzielają od lat Policji.
Podczas przekazania obowiązków obecni byli wójt Gminy Wieprz Małgorzata Chrapek i burmistrz Andrychowa Tomasz Żak. Oni także podziękowali odchodzącym na emeryturę komendantom i wyrazili nadzieję, że współpraca z nowym kierownictwem Komisariatu Policji w Andrychowie będzie nadal tak wzorowa, jak dotychczas. mn

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content