Przejdź do treści

Zmiana terminu finałowego meczu Pucharu Polski w podokręgu wadowickim

Sport, 21 września 2022 11:38

Mecz Beskidu Andrychów z Orłem Ryczów w ramach finału okręgowego Pucharu Polski nie dojdzie do skutku w pierwotnym terminie. Nowa data to środa 28 września o 16 w Andrychowie.

Spotkanie miało się odbyć 21 września o 16:30, ale zostało przełożone na przyszłą środę z powodu złych warunków atmosferycznych.

Przypomnijmy, że Beskid z Orłem mierzył się raptem kilka dni temu w ramach rozgrywek Jako IV ligi. Ryczowianie byli górą, zwyciężając 4:0, więc andrychowianie mają szansę na szybki rewanż.

W meczach półfinałowych andrychowianie odprawili z kwitkiem Naroże Juszczyn (7:1), a Orzeł pokonał Skawę Wadowice (1:0).

Najbliższy mecz drużyny Beskidu na andrychowskim stadionie już w sobotę o 13 z czwartoligowym beniaminkiem z podkrakowskiego Radziszowa.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content