Przejdź do treści

Zmiana na stanowisku szefa powiatowej policji

Informacje, 20 grudnia 2016 09:22

​Mł. insp. Włodzimierz Warzecha został nowym komendantem Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Ze stanowiskiem i pracownikami pożegnał się dotychczasowy szef KPP, Piotr Dziekanowski.

Podziel się

Zmiany nastąpiły oficjalnie w poniedziałek 19 grudnia. Rozkaz powołania uroczyście przekazał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Krakowie inspektor Robert Nowakowski. Nowy zwierzchnik wadowickiej policji, mł. insp. Włodzimierz Warzecha służy od 1991 roku. Zaczynał pracę w Krzeszowicach, następnie przeszedł do Olkusza. W lipcu 2007 roku został powołany na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu, a w 2014 roku objął szefostwo w tamtejszej komendzie.

Piotr Dziekanowski będzie teraz pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Słowa podziękowania dotychczasowemu oraz gratulacje nowo mianowanemu komendantowi w imieniu samorządów lokalnych złożył wicestarosta wadowicki Andrzej Górecki. Na uroczystym przekazaniu jednostki obecni byli również przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w  Wadowicach na czele z Prokuratorem Rejonowym Sebastianem Kicińskim.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content