Przejdź do treści

Złote gody – część 2

Informacje, 06 września 2022 18:53

Popołudniowe, dzisiejsze (6 września) spotkanie złotych jubilatów w lokalu ośrodka „Czarny Groń” miało okazałą oprawę. Seniorom towarzyszyły rodziny, przybyli też sołtysi...

Burmistrz Tomasz Żak wręczył parom, które przeżyły ze sobą 50 lat, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez prezydenta polski. Były też kwiaty przekazane przez przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Babskiego oraz upominki z Urzędu Miejskiego i Urzędu Stanu Cywilnego. Nie zabrakło oczywiście życzeń. Imprezę prowadziła sekretarz gminy a zarazem szefowa USC Grażyna Łoboda. Na seniorów i towarzyszące im osoby czekał okazały tort, ciasta i napoje, pomyślano także o lampce szampana. A potem, już w części mniej oficjalnej, seniorzy ruszyli do zabawy tanecznej. Na parkiet wyszedł również burmistrz. Oprawę muzyczną urozmaiconym repertuarem zapewnił (społecznie) zespół rodziny Ścibików. Przypomnijmy, że pan Leszek Ścibik jest od 1 września dyrektorem Centrum Kultury i Wypoczynku.

Poniżej pełna lista seniorów imprezy popołudniowej.

Urszula i Wiesław Budzowscy, Teresa i Stanisław Krasowie, Maria i Jan Krzemińscy, Władysława i Józef Mieszczakowie, Barbara i Henryk Matyszkowiczowie, Stanisława i Julian Młockowie (wszyscy z Andrychowa), Danuta i Józef Bałysowie, Barbara i Stanisław Dybałowie, Barbara i Andrzej Górkiewiczowie, Monika i Józef Kłapytowie, Wiesława i Kazimierz Mydlarzowie, Elżbieta i Tadeusz Rupikowie, Barbara i Józef Szwedowie, Barbara i Stanisław Wcisłowie, (z Inwałdu), Anna i Józef Babińscy, Stanisława i Zdzisław Mrowcowie, Kazimiera i Czesław Pietyrowie, Małgorzata i Ryszard Szymochowie, proszący o niepodawanie nazwiska Urszula i Alfred, Halina i Jan Woźniakowie (z Roczyn), Lucja i Zdzisław Guzdkowie, Barbara i Paweł Kasperczykowie, Krystyna i Józef Króliczkowie, Maria i Stanisław Obozowie, Janina i Zygmunt Twardoszowie (z Rzyk), Maria i Kazimierz Fickowie, Maria i Witold Kiełczewscy, Karolina i Rudolf Ogórkowie, Zofia i Czesław Rajdowie, Maria i Edward Rajdowie, Romana i Leszek Wykrętowie, (z Sułkowic).

jd Fot. Jacek Dyrlaga

Podziel się
Skip to content