Zimny prysznic na inaugurację sezonu FOTO

Sport, 06 sierpnia 2022 19:59

Beskid Andrychów w 1. kolejce sezonu 2022/2023 Jako IV ligi uległ Bruk-Betowi Termalice II Nieciecza 1:7 (0:2). Honorowego gola dla Beskidu zdobył Daniel Budka.

Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej porażki andrychowskiej drużyny. Beskid stworzył kilka okazji z kontrataków, ale gospodarzom zabrakło skuteczności. Przyjezdni za to już do przerwy zdołali trafić do siatki dwukrotnie.

W drugiej połowie andrychowianie zagrali bardziej ofensywnie, chcąc gonić niekorzystny rezultat. W efekcie to jednak mistrzowie grupy wschodniej z poprzedniego sezonu dokładali kolejne trafienia.

Drużyna Beskidu musi teraz jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i skupić się na kolejnym starciu z Wolanią Wola Rzędzińska na wyjeździe już w najbliższą środę 10 sierpnia. Z kolei w przyszłą sobotę 13 sierpnia w Andrychowie Beskid zmierzy się z Popradem Muszyna.