Przejdź do treści

ZIELONE MIEJSCE. Projekt „TO SIĘ WSZYSTKO ŁĄCZY”

Kultura, 29 lipca 2023 10:05

Grupa młodych ludzi z Gminy Kęty i okolic wzięła udział w projekcie realizowanym przez Fundację CIVIS POLONUS, która od ponad 20 lat pracuje z młodzieżą z małych miejscowości rozwijając jej społeczne kompetencje przydatne w dorosłym życiu.

Jak czytamy na stronie Domu Kultury w Kętach: W projekcie uczestniczy grupa młodych ludzi, poszukujących przygód i chcących się rozwijać. Młodzież zrealizowała projekt w ramach PROGRAMU RÓWNAĆ SZANSE 2022 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Fundację CIVIS POLONUS, który nazwaliśmy „To się wszystko łączy!”.

W folderze publikowanym poniżej znajdują się opisy wybranych działań oraz część bogatej dokumentacji zdjęciowej przygód podczas realizacji projektu. Poprzez działania młodzież chciała pokazać wzajemne oddziaływania między przyrodą, historią i kulturą w swojej małej ojczyźnie. Zorganizowała wydarzenia dla lokalnej społeczności, odwiedziła ważne miejsca w swojej okolicy i prowadziła liczne badania, z których wynika, że faktycznie to wszystko się ze sobą łączy…

Zapraszamy do lektury projektowego FOLDERU –>

13 sierpnia o godz. 15:00 zapraszamy na wspólne sadzenie „Zielonego Miejsca” wkoło Domu Kultury w Kętach.

W programie:

  • wspólne sadzenie roślin
  • atrakcje dla najmłodszych
  • pyszna degustacja

Źródło: DK w Kętach

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content