Przejdź do treści

Zbliża się druga edycja Suskiej Piątki. Zapisy już trwają

Sport, 23 sierpnia 2023 08:01

Przed rokiem w kalendarzu imprez sportowych organizowanych w naszym regionie pojawił się bieg uliczny Suska Piątka, który od razu zgromadził na starcie dużą ilość uczestników. Do jego drugiej edycji pozostał nieco ponad tydzień (bieg odbędzie się w niedzielę 3 września), ale chętni do udziału w zawodach mogą się zapisywać.  

Organizowana przez Suski Klub Lekkoatletyczny i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka Suska Piątka należy do najszybszych biegów ulicznych w kraju. Sprzyja temu płaska trasa, która pozwala będącym w formie zawodnikom osiągać znakomite rezultaty i poprawiać rekordy życiowe. Na mecie na wszystkich startujących czekają okazałe, pamiątkowe medale.

Do drugiej edycji Suskiej Piątki pozostał wprawdzie jeszcze miesiąc, ale zapisy już trwają. Nie warto z nimi zwlekać, gdyż ze względów organizacyjnych limit startujących został określony na 200 osób. Zainteresowanie jest duże i już teraz połowa miejsc jest już zajęta.

Zgłoszenia do Biegu Głównego na 5 km będą przyjmowane poprzez formularz ze strony chronotex.pl w zakładce zawody / Bieg Uliczny Suska Piątka w terminie do dnia 28 sierpnia 2023 r. lub do wyczerpania limitu 200 nadanych numerów startowych (zgłoszonych i opłaconych).

Regulamin zawodów dostępny tutaj

Źródło: UM Sucha Beskidzka

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content