Przejdź do treści

Zarzeczna po przebudowie

Informacje, 21 kwietnia 2016 10:40

Zakończył się generalny remont ul. Zarzecznej w Roczynach. Za 948 tys. zł przebudowano dwa kilometry drogi. Zobaczcie, jak wyglądała jeszcze pół roku temu, a jak dziś.

Podziel się

We wrześniu ogromna część Zarzecznej wyglądała fatalnie, co widać na zdjęciach z tego okresu. Mieszkańcy od dawna narzekali, że bardzo źle się tamtędy jeździ, a przecież przy Zarzecznej stoi dużo domów mieszkalnych, bo to jedna z najdłuższych ulic w Roczynach.
We wrześniu 2015 w Urzędzie Miejskim burmistrz Tomasz Żak podpisali umowę z Franciszkiem Frycem właścicielem Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowo-Mostowego GROG-BUD ze Spytkowic, wykonawcy robót, który wygrał przetarg. Wartość zadania oszacowano na 948 tys. zł, a termin ukończenia prac wyznaczono 31 marca 2016 r. W ramach tej inwestycji miała być nie tylko położona nowa nawierzchnia, ale też DROG-BUD miał wykonać pobocza i zjazdy do posesji, odwodnienia drogi oraz umocni skarpy. Byliśmy tam wczoraj, aby zobaczyć, jak dziś wygląda Zarzeczna. To, co tam zobaczyliśmy pokazujemy na zdjęciach. mn

Podziel się
Skip to content