Poniedziałek 27.02, godz. 17:00 – 18.30
Kids Joga z Agnieszką to praktyka dedykowana dzieciom od 6 do 10 lat. Łączy podstawy jogi
z technikami oddychania i zabawą z dźwiękami (gongi, misy tybetańskie, bęben szamański). Zajęcia wpływają pozytywnie na poprawę koncentracji uwagi, poczucie wewnętrznego spokoju, empatię
i życzliwość, do innych i do siebie samego.
Środa 01.03 , godz. 17:00 – 18:30
Vinyasa Joga z Honoratą – to dynamiczna praktyka, która łączy ruch ciała z oddechem. Polega na płynnych przejściach między asanami, w której oddech nadaje rytm. Daje uczucie „flow” tworząc jakby taniec na macie. Jest idealna zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.
Piątek 3.03, godz. 17:00 – 18:30
Kundalini Joga z Moniką – to praktyka dla poszukujących wyciszenia i duchowego oczyszczenia. Pomaga rozpocząć regularną medytację.
Kundalini joga wykorzystuje asany, pracę z oddechem, medytacje, mantry i mudry.
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzimy zapisy w kasie basenu lub pod nr tel. 33 432 25 55. Prosimy o zabranie ze sobą maty i kocyka.
Źródło: MOSKiT Andrychów