Przejdź do treści

Zapraszamy do słuchania nowej audycji

Informacje, 09 marca 2017 10:56

Od jutra, czyli od 10 marca rusza nowa, cotygodniowa audycja Radia Andrychów – „Tematy Tygodnia”. Co tydzień gościć będziemy w studiu dwóch zaproszonych redaktorów spoza naszej redakcji.

Podziel się

Będziemy komentować najważniejsze tematy ostatnich dni, czyli to wszystko, co przetoczyło się przez łamy prasowe, portale internetowe, anteny radiowe i o czym się po prostu mówiło. Oczywiście – czego chyba nie trzeba szczególnie podkreślać – poruszać będziemy tematy lokalne i regionalne. Bardzo zależy nam także, aby uczestnikami audycji byli nie tylko redaktorzy, ale także nasi słuchacze, na których telefony będziemy czekać (33 875 23 13). Dzwońcie więc do nas i również komentujcie.
Audycja na żywo rozpocznie się o godzinie 12. i potrwa z przerwami na muzykę do 13. Pierwszymi gośćmi, którzy potwierdzili swój udział w „Tematach tygodnia” będą: Mirosław Gawęda – redaktor naczelny Mam Newsa i Bogdan Szpila z Kroniki Beskidzkiej. Prowadzącym i zarazem gospodarzem „Tematów tygodnia” będzie piszący te słowa – Marek Nycz. 
I jeszcze jedna ważna rzecz: będzie nas nie tylko słychać, ale w powtórce internetowej będziecie mogli nas zobaczyć rozmawiających w studio – tak, jak robią to duże stacje. Niestety, ze względów technicznych na wizję na żywo jeszcze trzeba będzie poczekać.
Na koniec przypominamy, że na falach eteru nadajemy na częstotliwości 1584 AM i pod internetowym adresem http://nowiny.andrychow.eu/radio.
Zapraszamy!
Marek Nycz

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content