Przejdź do treści

Zapraszają do wadowickiego UTW

Kultura, 05 września 2022 08:54

Masz dużo energii, pomysłów i nie chcesz marnować swojego czasu na siedzenie w domu? Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, to propozycja właśnie dla takich osób: chętnych do nauki, poznania nowych ludzi i rozwijania swoich zainteresowań. WCK zaprasza wszystkie osoby po 55 roku życia do zapisów 7 września na wybrane zajęcia UTW.

Na zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy nigdy nie jest za późno, a nauka to najlepszy sposób na zachowania sprawności i zdrowia na długie lata. Dlatego Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku dba o różnorodną ofertę aktywności, wykładów i zajęć. Osoby, które ukończyły 55 rok życia mogą zapisywać się m.in. na: jogę, zajęcia zdrowego kręgosłupa, zumbę, Tai – Chi, języki obce, zajęcia taneczne, wokalne czy plastyczne. Otworem przed studentami stoją również spotkania, które sami tworzą i kreują w Klubie kulinarnym „Smakosz”, w Klubie brydżowym czy „Kawiarence”.

Wadowickie Centrum Kultury rozpoczyna zapisy na zajęcia w roku akademickim 2022/23 od 7 września od godz. 8:30, wyłącznie przez portal strefazajec.pl lub drogą telefoniczną: 730 258 017, 530 434 663, 33 82 33 156, 33 82 33 957.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, każda osoba może zgłosić na zajęcia tylko siebie. Istnieje możliwość zapisu na zajęcia za pośrednictwem osoby trzeciej (np. męża, żony, syna, córki itp.).

Szczegółowe informacje, tabele opłat, terminy zajęć dostępne na stronie wck.wadowice.pl!

Źródło: WCK

Podziel się
Skip to content