Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

Sport, 27 sierpnia 2021 09:41

Przed nami kolejne piłkarskie emocje. W piątej kolejce Keeza IV ligi wiceliderujący Beskid Andrychów zagra u siebie z piątym w tabeli Sokołem Kocmyrzów. Trzecia seria spotkań czeka piłkarzy w Keeza Klasie A i B, do walki ruszają również drużyny IV ligi kobiet, w tym Burza Roczyny.

O piąte z rzędu zwycięstwo w Keeza IV lidze zagrają piłkarze Beskidu Andrychów z mocnym Sokołem Kocmyrzów, złożonym z udziałem piłkarzy doświadczonych na wyższych szczeblach. Mecz zostanie rozegrany w Andrychowie w sobotę o godzinie 17.

W Keeza Klasie A pora na trzecią kolejkę. Halniak Targanice zmierzy się na wyjeździe z Wikliniarzem Woźniki w sobotę o 11, Huragan Inwałd w Jaroszowicach zagra ze Skawą w niedzielę o 11, Burza Roczyny w Choczni powalczy z Olimpia w niedzielę o 17, a Znicz Sułkowice Bolęcina będzie tym razem pauzował.

W Keeza Klasie B również rozegrana zostanie trzecia seria spotkań. Halniak II Targanice zmierzy się z Płomieniem Sosnowice u siebie w niedzielę o 17, Leskowiec Rzyki w Kleczy zagra z Iskrą w sobotę o 11, a Gronie Zagórnik powalczą z Czarnymi Koziniec u siebie w niedzielę o 17.

Na weekend zaplanowano również inaugurację IV ligi kobiet. Zespół Burzy Roczyny zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Osieczany w sobotę o 11.

Przed nami również kolejny mecz andrychowskiej młodzieży w lidze wojewódzkiej. W czwartej kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych Beskid Andrychów zagra u siebie z Limanovią Limanowa w niedzielę o 11:30.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content