Przejdź do treści

Zamykamy tydzień z filiami Miejskiej Biblioteki Publicznej: Inwałdem i Roczynami

Kultura, 03 czerwca 2023 17:17

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą placówki na stronie Internetowej: andrychow-mbp.sowa.pl, gdzie online można sprawdzić dostępność, zarezerwować, wypożyczyć upragnioną książkę. W katalogu znajdują się wszystkie pozycje jakie biblioteka posiada w swoim księgozbiorze.

Filia MBP w Inwałdzie

Anna na tropie tygrysa, napisana przez Bartłomieja Świderskiego to idealna lektura dla najmłodszych miłośników natury- nie bojących się wejść samemu w gęstwine. Czy bujna fantazja i zimna logika potrafią współpracować? Jakie tajemnice skrywa las? Czy Anna i tata pokonają swoje lęki i wytropią tygrysa? Po przeczytaniu na pewno się dowiecie.

Wejdźcie na pokład i zagłębcie się w tą poruszającą historię o romansie najsłynniejszej pary swoich czasów i skandalowi jaki wybuchł poprzez ich związek. Dziewczyna z Titanica autorstwa Shana Abé opowiada o losach Johna Jacoba Astora i Madeleine Force i tragedii jaka odbyła się podczas ich miesiąca miodowego na słynnym luksusowym, transatlantyku RMS Titanic.

Podłe intrygi Izabelli Frączek

„Agata spełnia się zawodowo jako wedding planner i układa sobie życie bez oczekiwań na fajerwerki. Zuzka natomiast niezmiennie uczestniczy w rehabilitacji Ahmeda, niestety stopniowo traci motywację. Jego zdrowotna przypadłość mocno komplikuje wspólne życie. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Przemek. Zuzka nie kryje zainteresowania atrakcyjnym znajomym. Czy wyjazd do Egiptu pomoże wyjaśnić nękające ją kwestie? Czy Agata wreszcie da szansę miłości? Czy knute przez wrogów podłe intrygi finalnie doczekają się wyjaśnienia? Po raz kolejny zapraszamy do świata Zuzki, Gośki, Felicji i Agaty. To frapująca i pełna przygód opowieść o przyjaźni, zaufaniu i o tym, co w trudnych chwilach bywa naprawdę ważne.” [lubimyczytac.pl]

Zapraszamy do Filii MBP w Roczynach

Nadchodzi, długo wyczekiwany, finał najpopularniejszej na świecie serii obyczajowej Siedem sióstr. „Atlas. Historia Pa Salta” wydawnictwa Albatros to opowieść pełna miłości i trudnych wyborów, przekraczająca granice lądów i oceanów, której finał został zapisany w gwiazdach. Historia siedmiu sióstr została odkryta. Ale sekrety z przeszłości ich ojca wciąż mogą zmienić ich przyszłość…

Książka, gdzie historia rozgrywa się na samym dworze Jana III Sobieskiego. Motyw morderstwa. Porwanie. Spisek. Intryga. Życie na dworze. Przeklęta szkatułka Alka Rogozińskiego to drugi akt rozgrywającej się w XVII wieku na dworze Jana II Sobieskiego i Marii Kazimiery sagi obyczajowo-sensacyjnej „Gorset i szpada”.

Jezioro tajemnic autorstwa Denise Humter.

Po tragicznej śmierci rodziców Molly Bennett wraz z rodzeństwem łączą siły, by spełnić ich marzenie, i postanawiają otworzyć pensjonat w zabytkowej rodzinnej posiadłości. Adam Bradford jest stroniącym od ludzi pisarzem, który ukrywa się pod pseudonimem Nathaniel Quinn i cierpi na zanik weny twórczej. Zdesperowany i ścigany przez terminy wydawnicze, wyjeżdża w poszukiwaniu inspiracji do miasteczka nad jeziorem w Karolinie Północnej, które wybrał na akcję najnowszej powieści. Tam poznaje swoją muzę – młodą właścicielkę pensjonatu, zakochaną w jego alter ego. Gdy Molly podczas remontu znajduje w ścianie budynku tajemniczy stary list, razem z Adamem postanawiają odnaleźć nieszczęśliwych kochanków sprzed wielu lat, by pomóc im rozliczyć się z przeszłością. Jednak Bradford ma własne sekrety. Kiedy przeszłość zderzy się z teraźniejszością, a prawda wyjdzie na jaw, Molly i Adam będą musieli zdecydować, czy dla miłości warto zaufać. [lubimyczytac.pl].

Filia MBP w Inwałdzie (DK w Inwałdzie)
ul. Miła 9, 34-120 Andrychów, tel. 576 491 111
godziny otwarcia: wtorek, 9.00-17.00

Filia MBP w Roczynach (budynek ZSS Roczyny)
ul. Szkolna 10, 34-120 Andrychów, tel. 576 491 111
godziny otwarcia: poniedziałek 8.30-16.30, środa 8.30- 16.30

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content