Przejdź do treści

Zajęcia online dla seniorów: obsługa smartfona

Informacje, 18 września 2023 11:59

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej serdecznie zaprasza seniorów do udziału w nieodpłatnym kursie online z obsługi smartfona: "Mój pierwszy smartfon – jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na co dzień". Zajęcia zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę ze smartfonem, jak i również osób, które już go od dawna używają.

Zajęcia prowadzone są przez trenerów, którzy w prosty sposób pokazują, jak można wykorzystać różne, nawet mało znane funkcje smartfonów! Uczestnicy i uczestniczki korzystają ze swoich telefonów, dzięki czemu mogą od razu przećwiczyć pokazywane funkcjonalności. W trakcie wszystkich zajęć można zadawać prowadzącym pytania na czacie.

Zajęcia BEZPŁATNIE na żywo ONLINE w poniedziałki o godzinie 10:00. Pierwsze zajęcia odbywają się online: 9.10.2023. Temat: Pierwsze ustawienia telefonu. Jak dostosować telefon do swoich potrzeb (wielkość czcionki, wygaszacz ekranu, itp).

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy kliknąć w link i zapisać się: abcsenior.com Cały plan zajęć również znajduje się pod tym linkiem.

Podczas całego kursu można na żywo na czacie zadawać pytania Ekspertom oraz dzielić się opiniami. Wypełnij ankietę: „Potrzeby edukacyjne osób dojrzałych”, która pomoże poprawić w przyszłości jakość kursów. LINK: https://forms.gle/mMuyQ3usTUWhhBS7A
Partnerem webinaru jest firma ORANGE.

Źródło: Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content