Przejdź do treści

Zagrają z Grzegorzem Fijałkiem

Sport, 13 sierpnia 2015 08:41

​Dziś na basenie kąpielowym w Andrychowie odbędą się siatkarskie warsztaty z Grzegorzem Fijałekiem. Wszystko w ramach projektu „Siatkówka plażowa sportem rodzinnym”.

Podziel się

Będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Projekt "Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem", czyli Grzegorz Fijałek Camp odbył się już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca) oraz w Gdańsku (8-9 sierpnia). 

Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy ćwiczeń i rozwinie swoje możliwości ruchowe. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. 
Dla uczestników zajęć przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.

Warsztaty z Grzegorzem Fijałkiem dla młodzieży z Andrychowa i okolic odbędą się na basenie kąpielowym przy Al. Wietrznego 6, w czwartek 13. sierpnia o godzinie 13:00. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysłać zgłoszenie pod adres gfijalekcamp@plazaopen.pl lub zadzwonić pod nr numer telefonu: 507253818.
Zapisy będą również prowadzone w dniu zajęć. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Wstęp na basen jest płatny, ale organizatorzy pokrywają koszt wstępu uczestnikom, którzy zgłosili się do udziału w zajęciach drogą mailową.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content