Przejdź do treści
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021

Za tydzień otwarcie Netto

Informacje, 10 czerwca 2021 12:49

Znamy datę otwarcia supermarketu Netto przy ul. Włókniarzy. Pierwsze zakupy będzie można tam zrobić w czwartek, 17 czerwca od godziny 8.00.

Z okazji otwarcia, od przyszłego czwartku przez trzy dni na mieszkańców będą czekały różne atrakcje. W sobotę, 19 czerwca dla dzieci pojawią się m.in. dmuchańce.

Przypomnijmy, w minionym roku doszło do zawarcia kontraktu między Salling Group, właścicielem sieci NETTO, a Tesco Polska. Pierwsze konsorcjum przejmuje wszystkie placówki handlowe w naszym kraju tego drugiego. Zatem TESCO zniknęło z Polski, a więc także z Andrychowa.

Wszystkie zmiany przeprowadzamy w zgodzie z naszymi wartościami, wśród których szacunek dla pracowników (w tym wszystkich naszych nowych koleżanek i kolegów, którzy do nas dołączą) zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Uważamy naszych przyszłych współpracowników za bardzo dobrych fachowców w branży i chcielibyśmy zaoferować im możliwość dalszego rozwoju i wielu ciekawych wyzwań i projektów w Netto – informowała nas w kwietniu Ewa Zaborska w imieniu biura prasowego NETTO.

rf, jd Fot. Jacek Dyrlaga

Podziel się
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Skip to content