Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Za nami miesiąc zmagań w szczytnym celu

Informacje, 14 października 2021 12:21

Dobiegła końca IX edycja Biegu Po Serce Zbója Spod Złotej Górki, w której udało uzbierać się dla Wiktorka niemałą kwotę bo ponad 21.000 zł.

Nie osiągnęliśmy zakładanego celu, ale i tak dziękujemy wszystkim za udział w wirtualnym biegu charytatywnym – przekazuje organizator biegu, Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie.

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za dokonane wpłaty te małe i te duże, liczyła się każda wpłacona kwota. Dziękujemy naszym stałym partnerom biegu, lokalnym przedsiębiorcom, szkołom podstawowym jak i ponadpodstawowym, które organizowały wycieczki, rajdy podczas których zbierali pieniądze, a dzieciaki bardzo chętnie przyłączały się do akcji. Zbóje, każda wpłacona złotówka przybliżała nas do celu, nie udało się, ale My się nie poddajemy i mamy wielką nadzieję, że już za rok, podczas X okrągłej edycji Biegu Po Serce Zbója Spod Złotej Górki, będziemy mogli spotkać się wszyscy razem na Placu Mickiewicza i zbierać kilometry oraz pieniądze dla kolejnych Bohaterów – czytamy w komunikacie.

rf

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content