Przejdź do treści

Z siekierą na znajomego

Informacje, 24 lutego 2017 11:51

​21 lutego andrychowscy policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Andrychów, który uderzył swojego znajomego… siekierą.

Podziel się

Do zdarzenia doszło po godz. 20.00. Wtedy też andrychowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie. – W jednorodzinnym domu w gminie Andrychów mężczyzna zranił siekierą 62-letniego właściciela posesji – mówi Elżbieta Goleniowska-Warchał z KPP w Wadowicach. Pokrzywdzony z raną głowy został przewieziony do szpitala, a policjanci zajęli się ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Okazało się, że obaj mężczyźni postanowili sobie urządzić mocno zakrapiane alkoholem spotkanie. Doszło do kłótni, młodszy o dwa lata mężczyzna wziął siekierę do ręki, uderzył znajomego i zaczął uciekać. – Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny kryminalistyczne,  podczas których  zabezpieczyli m. in. siekierę, którą posłużył się sprawca. Natomiast druga grupa policjantów zajęła się poszukiwaniami sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany w  miejscu zamieszkania i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo – informuje policja.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content