Przejdź do treści
Reklama
Reklama

XXVIII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. J. Fujawy przed nami

Kultura, 23 listopada 2020 11:41

Zapraszamy do udziału! XXVIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ IM. JANA FUJAWY, w tym roku w wersji on-line… W Konkursie co roku bierze udział ponad stu recytatorów z kilkudziesięciu placówek kulturalnych i szkół naszego regionu.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych:
I gr. – dzieci w wieku przedszkolnym i klasy „0”
II gr. – klasy I-III szkół podstawowych
III gr. – klasy IV-VI szkół podstawowych
IV gr. – klasy VII-VIII szkół podstawowych.
Celami Konkursu są, m. in.: umożliwienie uczestnikom skonfrontowania umiejętności w dziedzinie recytacji poezji, doskonalenie warsztatu recytatorskiego, popularyzacja religijnej twórczości poetyckiej: klasycznej i ludowej, organizacja życia kulturalnego w środowisku lokalnym, spełnianie potrzeb kulturalnych środowiska przy zastosowaniu nowych form (on-line) przeprowadzania konkursów w czasie trwania pandemii.

Nowa formuła konkursu (on-line) oznacza, że uczestnicy nie będą prezentowali się na scenie, jak dotychczas, a będą proszeni o zarejestrowanie swojej prezentacji poprzez zapis obrazu i dźwięku kamerą cyfrową (np. smartfonem) i kolejno przesłanie drogą elektroniczną linku do nagranej prezentacji (filmu) na adres: [email protected] – szczegółowe informacje w Regulaminie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 grudnia 2020 r.
Regulamin Konkursu oraz formularze do pobrania: www.kultura.andrychow.eu/pikon

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content