Przejdź do treści

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Informacje, 24 sierpnia 2017 13:01

29 i 30 sierpnia na terenie Andrychowa, z budynków wielorodzinnych odbędzie się wywóz odpadów wielkogabarytowych.

Podziel się
W dniu 29 sierpnia (ostatni wtorek miesiąca) wywóz będzie realizowany z terenu os. Żwirki Wigury oraz pozostałych budynków wielorodzinnych usytuowanych po lewej stronie Wieprzówki.
W dniu 30 sierpnia (ostatnia środa miesiąca) wywóz będzie realizowany z terenu os. Lenartowicza, os. Włókniarzy, ul. Metalowców, ul. Starowiejska, ul. 27 Stycznia, oraz pozostałych budynków wielorodzinnych usytuowanych po prawej stronie Wieprzówki.
Odpady należy wystawiać obok altan śmietnikowych najpóźniej do godziny 9.00.
 
Przypominamy, że za odpady wielkogabarytowe uznaje się odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady zielone, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi. 
W przypadku konieczności pozbycia się mebli i innych odpadów wielkogabarytowych (w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) poza podanymi terminami zbiórki istnieje możliwość bezpłatnego oddania w/w odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Biała Droga w Andrychowie.
Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content