Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Wystawa EKO Design

Kultura, 19 sierpnia 2019 12:03

Od dziś w Rynku Sztuki nowa ekspozycja. Przedmioty ze szkła pochodzącego z recyklingu: lampy, świeczniki i patery szklane w różnych wariantach.

Podziel się

Dodatkowo ekspozycja została poszerzona o przedmioty wystawowe, również dotyczące recyklingu w sztuce…

WYSTAWA EKO DESIGN – EKSPOZYCJA ZWIĄZANA Z PROJEKTEM PRACOWNI ARS NOVA
19 sierpnia – 30 września

PRACOWNIA RZEŹBY I CERAMIKI ARS NOVA istnieje od 1975 roku w obrębie bielskiej starówki. To firma rodzinna, zajmująca się projektowaniem i tworzeniem unikatowych przedmiotów z ceramiki i szkła techniką fusingu oraz wykorzystująca szkło z recyklingu w projektowaniu i tworzeniu przedmiotów o nowej jakości, wartości i funkcji, które charakteryzują się niepowtarzalnością formy. Firma wykonuje również przedmioty reklamowe. Ponadto proponuje swoim klientom projektowanie i wykonanie ceramiki oraz szkła na zamówienie. Pracownia zajmuje  się także artystyczną dekoracją porcelany. Od 1991 roku Ars Nova prowadzi, m.in.: Warsztaty Ceramiki Artystycznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, Kursy Zawodowe Ceramiki Artystycznej i Organizacji Pracowni oraz zajęcia Fusingu.
Galeria w Bielsku-Białej oferuje do sprzedaży ciekawe i oryginalne przedmioty do dekoracji i aranżacji wnętrz, w tym: ceramikę, szkło artystyczne, rzeźbę, malarstwo, lampy, witraże oraz biżuterię.
Charakteryzuje Ich – jak czytamy na stronie głównej Ars Nova – twórcza pasja i ciągły rozwój.

Więcej o Pracowni rzeźby i ceramiki Ars Nova na stronie www.arsnova.art.pl

————————-
RYNEK SZTUKI
ul. Rynek 14, 34-120 Andrychów
Telefon: 698 624 826
[email protected]

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama