Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Wystawa Barbary Kierczak w MDK

Kultura, 23 września 2020 08:26

25.09 (piątek) godz. 18.00 w holu miejskiego Domu Kultury w Andrychowie odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa artystki Stowarzyszenia Grupy Twórców MY w Andrychowie.

BARBARA KIERCZAK – rysowała i malowała bardzo chętnie już od dzieciństwa. Jednak dopiero w 2001 r. (po namowie rodziny) przestała „tworzyć do szuflady”. W 2002 r. wstąpiła do andrychowskiej Grupy Twórców MY. Jej prace malarskie to przede wszystkim krajobrazy, w których doskonale przedstawia ulotność upływającego czasu. Bardzo chętnie maluje też kwiaty. Do chwili obecnej namalowała sporo obrazów, których znaczna część znajduje się u prywatnych kolekcjonerów. Jej prace to głównie obrazy olejne, a także akwarele. Bierze udział we wszystkich wystawach organizowanych przez Grupę. Jej pierwszą indywidualną wystawą była wystawa w WDK w Targanicach. (www.grupamy.art.pl)
Ekspozycja prac w MDK w Andrychowie do 8 listopada.

22 września Barbara Kierczak była gościem audycji Marka Nycza. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy

O malarstwie z Barbarą Kierczak

Ważna informacja! W celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa prosimy o stosowanie się do obowiązujących zaleceń – wchodząc do MDK w Andrychowie pamiętaj o obowiązku zasłaniania nosa i ust (chustka, szalik, maseczka, przyłbica) oraz zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu (dostępny wewnątrz).

CKiW w Andrychowie

Podziel się
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content