Przejdź do treści

Wyniki XVII Gminnego Konkursu Piosenki dla Przedszkolaka Od Przedszkola do Idola

Kultura, 30 listopada 2022 08:34

Wczoraj, 29 listopada 2022 r., w Wiejskim Domu Kultury w Sułkowicach-Łęgu odbył się XVII Gminny Konkurs Piosenki dla Przedszkolaka „Od Przedszkola do Idola – MÓJ PRZYJACIEL....

Jury w składzie:

  • Jerzy Górka – instruktor nauki gry na perkusji w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, założyciel i lider zespołu Jerzy Górka Artkiestra, założyciel Klubu Jazzowego „69” w Andrychowie;
  • Agnieszka Kołacz – koordynator Działu Organizacji Imprez w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz aktywny członek Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Andrychów;
  • Andrzej Wojtal – muzyk, instruktor nauki gry na pianinie i gitarze w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, animator działań muzycznych,

wysłuchało 39 uczestników i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

W I grupie wiekowej (3-4 latki):

I miejsce – Kornelia Gronczakiewicz z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu „Bajkowy Zakątek”
II miejsce – Zuzanna Kryń z Przedszkola przy ZSS w Inwałdzie
III miejsce – Igor Śliwa z Przedszkola nr 5 w Andrychowie

Wyróżnienia:
Maksymilian Kudłacik z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu
Barbara Gawron z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu „Bajkowy Zakątek”
Aleksandra Machander z Przedszkola nr 5 w Andrychowie
Dagmara Gazda z Niepublicznego Przedszkola „Mały Bystrzak” w Andrychowie

W II grupie wiekowej (5-6 latki):

I miejsce – Anna Zielińska z Andrychowa (zgłoszenie indywidualne)
II miejsce – Lena Rajda z Przedszkola nr 4 w Andrychowie
II miejsce – Karolina Walczak z Przedszkola przy ZSS w Inwałdzie
II miejsce – Emilia Kowalska z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach Bolęcinie
III miejsce – Nikola Mrzygłód z Przedszkola przy PSP SPSK w Brzezince
III miejsce – Wojciech Korzeniowski z Przedszkola nr 1 w Andrychowie
III miejsce – Manuela Jębrzycka z Niepublicznego Przedszkola „Mały Bystrzak” w Andrychowie

Wyróżnienia:
Antoni Zięba z Przedszkola nr 4 w Andrychowie
Hanna Gryniak z Przedszkola nr 3 w Andrychowie
Natalia Karecka z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu „Bajkowy Zakątek”
Jan Graca z Przedszkola przy ZSS w Inwałdzie
Zofia Sanak z Przedszkola nr 5 w Andrychowie
Hanna Kowalczyk z Przedszkola Parafialnego im. Św. Jana Pawła II w Andrychowie

Ponadto Jury postanowiło przyznać nagrodę GRAND PRIX dla najlepszej wokalistki Konkursu – Joanny Woźniakiewicz z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu.

Organizatorzy ponadto postanowili przyznać nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników Konkursu. Upominki otrzymali: Zofia Janik z Przedszkola przy PSP SPSK w Brzezince, Aurelia Gołuszka z Przedszkola nr 1 w Andrychowie, Paulina Korbel z Przedszkola nr 3 w Andrychowie, Katerina Skalecki z Przedszkola nr 2 w Andrychowie, Julia Cibor z Przedszkola przy ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie, Maciej Ptasznik z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu „Bajkowy Zakątek”, Alicja Ćwiertka z Przedszkola w Sułkowicach-Łęgu „Bajkowy Zakątek”, Natalia Siwek z Przedszkola w Rzykach, Maria Żmuda z Przedszkola w Rzykach, Diana Walczak z Przedszkola przy ZSS w Inwałdzie, Martyna Styła z Przedszkola Parafialnego im. Św. Jana Pawła II w Andrychowie, Zofia Ławeczka z Przedszkola Parafialnego im. Św. Jana Pawła II w Andrychowie, Antonina Kołodziejczyk z Przedszkola przy ZSS w Roczynach, Nikola Krzak z Przedszkola przy ZSS w Roczynach, Anastazja Holcman z Przedszkola przy ZSS w Zagórniku, Helena Kreska z Przedszkola przy ZSS w Zagórniku, Zuzanna Matejko z Przedszkola przy ZSS w Zagórniku, Konrad Karcz z Przedszkola przy ZSS w Zagórniku.

Gratulujemy i dziękujemy! Dziękujemy opiekunom i rodzicom za przygotowanie dzieciaków do tegorocznego Konkursu! Zapraszamy za rok!

Organizację Konkursu wsparli: Rada Rodziców oraz Dyrekcja ZSS w Sułkowicach-Łęgu, Klub Fitness iFittResort MOLO oraz Hotel & SPA Czarny Groń. Dziękujemy!

Kilkadziesiąt foto-wspomnień z tegorocznego Konkursu! Zobaczcie koniecznie na kultura.andrychow.eu

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content