Przejdź do treści

Wojciech Włodarczyk na kolejnym zgrupowaniu reprezentacji

Sport, 02 sierpnia 2015 10:29

W niedzielę (2 sierpnia) w Arłamowie rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski w siatkówce. Wśród 16 zawodników znalazł się także pochodzący z Andrychowa Wojciech Włodarczyk.

Podziel się

Zgrupowanie biało-czerwonych w Arłamowie potrwa tydzień, do 9 sierpnia. Później przygotowania przeniosą się do Spały (12 – 18 sierpnia), a następnie od 22 do 24 sierpnia w Toruniu odbędzie się Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (z udziałem Francji, Iranu i Japonii).

Zgrupowanie, w którym uczestniczy Wojciech Włodarczyk, jest elementem przygotowań do wrześniowego turnieju Pucharu Świata, który odbędzie się w Japonii.

Zawodnicy, których powołał Stephane Antiga: Mateusz Bieniek, Rafał Buszek, Fabian Drzyzga, Piotr Gacek, Karol Kłos, Dawid Konarski, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Grzegorz Łomacz, Mateusz Mika, Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk, Wojciech Włodarczyk, Andrzej Wrona, Paweł Zatorski.

Przypomnijmy, że Wojciech Włodarczyk zadebiutował w reprezentacji Polski dwa lata temu, występując w towarzyskim meczu z Serbią. Na co dzień 25-latek walczy w barwach klubu Cuprum Lubin. Wcześniej grał m.in. w Skrze Bełchatów (zdobył z tym klubem mistrzostwo Polski), SK Posojilnica Aich/Dob (mistrzostwo Austrii) BBTS Bielsko-Biała czy AZS Olsztyn. Jest wychowankiem MKS-u Andrychów.

fot. youtube.com

(gs)

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content