Przejdź do treści

Wirus w andrychowskiej bibliotece!

Informacje, 15 maja 2023 13:32

Dla prawdziwych fanów gier planszowych, już w tym tygodniu odbędzie się wielki turniej! I to nie byle jaki. 18 maja (czwartek) w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie odbędzie się turniej Wirusa.

START: godz. 15.00. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy, każdy może wziąć udział w zabawie.
Spokojnie! Niewtajemniczeni będą mieli szansę szybkiego przyuczenia, które odbędzie się o godz. 14.00. Konkurs będzie podzielony na dwie kategorie wiekowe: DZIECI i 15+. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

A teraz coś o samym WIRUSIE:

Dynamiczna i szybka gra, którą pokocha każdy członek Twojej rodziny, a szczególnie dzieci. Przy odrobinie Twojej pomocy gra może zarazić nawet 6-cio latków. Najnowsze badania wskazują, że głównymi objawami złapania tego Wirusa! są niekontrolowane salwy śmiechu i godziny dobrej zabawy.
Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i rozprawić się z wirusami to staw czoła pandemii i jako pierwszy zbierz organizm wolny od zakażeń. Broń się przed wirusami innych graczy, wykorzystuj szczepionki, żeby chronić swoje organy, i blokuj działania rywali stosując odpowiednie terapie. W tej walce nie ma czasu na etykę lekarską – wszystkie chwyty dozwolone. Miliony graczy dało się zarazić Wirusem! Daj się zarazić się i Ty – to bezpieczne!

P.S.: Po zagraniu w Wirusa, stwierdzenia „Nie masz serca!” czy „Masz chory mózg” nabierają całkowicie nowego znaczenia 🙂 [opis pochodzi ze strony SMYK].

Szczegóły w MBP, tel. 33 875 2552.

a_p Fot. Aleksandra Polak

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content