Przejdź do treści
Reklama

Wielkie otwarcie

Informacje, 11 stycznia 2022 13:58

Pierwsi klienci, którzy pokażą paragon dostaną miłe prezenty. A w nowym sklepie mogą kupić wszystko, od uszczelki po projekt i przebudowę łazienki, kuchni czy jakiegokolwiek pomieszczenia w domu. Tak otwarty zostanie największy sklep, jaki kiedykolwiek był w Andrychowie.

Już od kilkunastu dni w naszej redakcji urywały się telefony… Zawsze z jednym pytaniem: „Czy wiecie już, kiedy zostanie otwarty sklep Leroy Merlin?”. No, i nadeszła chwila wielkiego otwarcie – 12 stycznia 2022 roku. Drzwi do sklepu, który ma powierzchnię ponad 7000 metrów kwadratowych otwarte zostaną punktualnie o godzinie siódmej rano.

My byliśmy tam już dzisiaj, aby zrobić dla Was Czytelnicy zdjęcia i opisać, czego może się spodziewać w tym hipermarkecie, gdzie na półkach jest 29 tysięcy towarów. Są tu materiały budowlane, chemikalia i farby, narzędzia, wyposażenie domu, ubrania robocze, a nawet rośliny ozdobne. Ale oprócz różnorodnej oferty produktowej w andrychowskim sklepie dostępne są dla klientów również usługi, umożliwiające kompleksową realizację projektów, oraz największa w mieście strefa projektowania. Kilkoro utalentowanych projektantów zapewni wam na miejscu projektowanie łazienek i kuchni, w tym usługa “łazienka pod klucz”, montaż produktów zakupionych w sklepie, docinanie elementów na wymiar, mieszanie farb oraz transport, a także wiele innych rozwiązań dla domu lub ogrodu.

– Mieszkańcy Andrychowa i okolic zyskają komfortowe i bezpieczne miejsce do robienia zakupów z pełną ofertą produktową potrzebną do realizacji marzeń związanych z domem i ogrodem. Cieszę się, że otwieramy sklep, w którym dzięki profesjonalnej obsłudze naszych pracowników będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie potrzeby okolicznych mieszkańców, w tym także te związane z montażem zakupionych u nas produktów. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi firmami montażowymi, które wesprą nas w tym zadaniu – mówi Michał Wojski, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Andrychowie.

O komfortową obsługę zadba 100-osobowy zespół pracowników. Pomogą nie tylko w znalezieniu i wyborze towaru, ale nawet zaprojektują co trzeba, załatwią transport, montaż i wykonawcę. A jeśli zamówicie towar i nie zdążycie go odebrać w godzinach otwarcia, to będzie do odbioru w specjalnym „Szybkomacie”, który znajduje się przy bocznym wejściu.

Pierwsi klienci, którzy coś kupią dostaną dodatkowe prezenty – m.in. kwiat storczyk, konewkę, wiadro, torbę na zakupy i kilka mniejszych drobiazgów.

W nowym centrum handlowym, czyli w Galerii Andrychów przy Białej Drodze czeka 650 miejsc parkingowych.

Sklep Leroy Merlin w Andrychowie zlokalizowany jest przy ulicy Przemysłowej 39.

Godziny otwarcia:

● środa 12 stycznia: 7:00-21:00,

● poniedziałek – sobota: 6:30-21:00,

● niedziela: 9:00 – 20:00.

n

Podziel się
Skip to content