Przejdź do treści

Wielka Wyprawa Maluchów 2023 – Monte Carlo

Informacje, 06 lipca 2023 09:30

Giganci Motoryzacji, reprezentanci kilku pokoleń polskich i międzynarodowych sukcesów, obrali wspólny cel - dotarcie z Bielska-Białej do Monte Carlo, zasiadając za kółkami Maluchów, by pomóc dzieciom!

Wielka Wyprawa Maluchów to wyjątkowy projekt, mający na celu zebrać fundusz dla dzieci pokrzywdzonych w wypadkach drogowych. Uczestnicy mają za zadanie przejechać z Bielska-Białej do Monte Carlo: mają do przejechania 4000 kilometrów!

Uczestnikami akcji są osobistości takie jak: Login Bielak, Sobiesław Zasada, Janusz Szerla, Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz, Bartosz Ostałowski, Remigiusz ,,Rezi” Wierzgoń, Szymon ,,Szumi” Szumniak i Robert ,,HI_5″ Buczyński.

Udział w wydarzeniu bierze również Grupa Pingwina – Nuda się nie uda i Moped Retro, której załoga porusza się zielonym fiatem 126p. Wyprawa rozpoczęła się 4 lipca. W trasę wyruszyło 35 załóg. Na stronie internetowej wydarzenia odbywają się również licytacje, z których całkowity dochód zostanie przekazany dla dzieci pokrzywdzonych w wypadkach drogowych.

Wielka Wyprawa Maluchów ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drodze, edukację młodych pokoleń pod kątem świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym, a także wesprzeć dzieci, które w wyniku wypadków potrzebują ogromnego wsparcia oraz opieki – czytamy na stronie internetowej akcji.

Relację z trasy można śledzić na oficjalnych kontach na Instagramie uczestników, stronie na Facebooku Wielka Wyprawa Maluchów, pod #jedziemypomilion lub na oficjalnej stronie Internetowej Wielka Wyprawa maluchów.

źródła: wielkawyprawamaluchow.pl, Grupa Pingwina- Nuda się nie uda

a_p

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content