Przejdź do treści

Wiele grobów nadal jest nieopłaconych

Informacje, 26 października 2023 07:40

W przeddzień zbliżającego się wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych odwiedzając groby najbliższych, pamiętajmy także o obowiązkach spoczywających na dysponentach i opiekunach grobu takich jak np. dbanie o czystość pomnika oraz jego otoczenia, a także o dokonywaniu opłat za groby, których ważność już minęła. 

Na tablicach ogłoszeń Cmentarza Komunalnego w Andrychowie pojawiły się wykazy grobów nieopłaconych, które będą mogły zostać przykopane w związku z brakiem opłat za przedłużenie ważności grobu na kolejne lata. Na pomnikach mogą również pojawiać się naklejki z informacją o braku uiszczenia opłaty za miejsce. 

Administrator Cmentarza Komunalnego w Andrychowie i Roczynach przypomina o obowiązku opłacania grobów w biurze na terenie cmentarza w Andrychowie od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00 z wyjątkiem dni wolnych i świątecznych. 

Wykaz grobów nieopłaconych znajduje się również na stronie cmentarza: andrychow.grobonet.com . Ważność grobu można sprawdzić także w szczegółowym opisie każdego grobu wpisując imię i nazwisko zmarłego.

Ważność grobu znajdującego się na cmentarzu w Roczynach można sprawdzić w biurze Administracji na cmentarzu w Andrychowie.

Aktualizacja zdjęć
Nowe zdjęcia grobów wykonane w poziomie do aktualizacji na stronie Grobonet można przesyłać na adres e-mail. cmentarz.andrychow@gmail.com (Maksymalny rozmiar zdjęcia 3MB). Po aktualizacji zdjęć proszę wyczyścić „ciasteczka i dane witryn” w swojej przeglądarce internetowej.

Cmentarz Komunalny w Andrychowie
ul. Beskidzka, 34-120 Andrychów
tel.: 33 875 31 93
kom.: 537 753 193
www: andrychow.grobonet.com


Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content