Przejdź do treści
Reklama

Weekend Wielkich Wymian!

Kultura, 08 czerwca 2021 08:00

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników mody, książek i roślin – 26-27 czerwca Weekend Wielkich Wymian w Wadowicach. Dwa popołudnia a atrakcji w bród: wymiany, warsztaty, porady eksperckie i panel dyskusyjny. Każdy może wypełnić formularz, zarejestrować się i powymieniać swoimi zasobami z uczestnikami wydarzenia. Inicjatorkami Wielkich Wymian są laureatki projektu „SzukaMY InicJATYWY”.

Wakacyjny czas skłania do zmian, zachęcamy do przewietrzenia szaf, przejrzenia nieczytanych już książek, przesortowania zasobów roślin a dalej do zgłoszenia się na weekend wymian: 26 czerwca od godz. 13:30 – będzie można wymienić się roślinami; a 27 czerwca od godz. 13:30 – książkami, ubraniami, butami i akcesoriami modowymi. Warunkiem wzięcia udziału w wymianach jest rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy, przeczytanie regulaminu i zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi. Formularz będzie dostępny na stronie internetowej od 2 czerwca!

W dniu wydarzenia, rzeczy na wymianę można przynosić od godz. 13:00, natomiast na samą wymianę można przyjść o dowolnej porze między 13:30 a 16:00.
Chcemy podarować wszystkim tym rzeczom drugie życie, nietrafionym prezentom znaleźć nowych właścicieli i przyjemnie spędzić wspólnie czas. Samej zamianie towarzyszyć będą warsztaty, porady ekspertów, panel dyskusyjny na temat istoty zieleni w przestrzeni miejskiej, suszy, roślin miododajnych i ich znaczenie w przyrodzie. Szczegóły wydarzenia, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej www.wck.wadowice.pl.
Wstęp wolny!

Źródło: WCK Wadowice

Podziel się
Skip to content