Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama

WCK zakończyło konkurs na inicjatywy i zaprasza internautów do głosowania!

Kultura, 04 marca 2021 13:35

Na początku lutego Wadowickie Centrum Kultury ogłosiło konkurs na inicjatywy lokalne. Wadowiczanie stanęli na wysokości zadania, zgłaszając ponad trzydzieści pomysłów na projekty do realizacji! WCK chcąc odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców prosi o pomoc w wyborze najlepszych i zaprasza do głosowania!


Projekty na inicjatywy lokalne niejednokrotnie pojawiały się w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury. Dzięki nim, instytucja wielokrotnie miała możliwość realizacji wydarzeń, które wynikały z bezpośrednich potrzeb mieszkańców. Tak też było i tym razem! Idea „Szukamy inicjatywy” jest skierowana przede wszystkim do osób, które mają pomysły i chęć do działania ale brakuje im środków na ich realizację.
Do tegorocznej edycji przesłanych zostało ponad trzydzieści projektów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych projektów, komisja powołana z pracowników WCK, wybierze te które zostaną sfinansowane i zrealizowane wspólnie z ich pomysłodawcami. Ale to nie wszystko! Aby dać mieszkańcom możliwość wpływu na to co dzieje się w Wadowicach, WCK pozwoli aby jeden z projektów został wybrany przez lokalną społeczność.
Jesteśmy zaskoczeni tym, że aż tyle osób odpowiedziało na naszą prośbę i postanowiło podzielić się swoimi pomysłami. Zaproponowane wydarzenia są na tyle ciekawe i różnorodne, że wybór może okazać się bardzo trudny. Dlatego liczymy na pomoc internautów – mówią pracownicy WCK.
Na profilu Facebookowym Wadowickiego Centrum Kultury pojawiło się głosowanie. WCK zachęca, aby po zapoznaniu się z projektami dostępnymi na stronie, internauci oddawali głosy na te, w których chcieliby wziąć udział. Projekt z największą liczbą głosów zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku!

WCK w Wadowicach

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Skip to content