Przejdź do treści
Reklama
Reklama

WCK świętuje XX-lecie „Talentów”. Poszukiwani laureaci!

Kultura, 30 listopada 2020 12:34

Festiwal „Talenty” organizowany corocznie przez Wadowickie Centrum Kultury doczekał się swojego XX-lecia. Z tej okazji dom kultury chce zaangażować uczestników minionych edycji do stworzenia wyjątkowego filmu, który przypomni wszystkim niesamowitą atmosferę tego wydarzenia. Nagrania można przesyłać do 15 grudnia!

Festiwal Artystyczny „Talenty” co roku gromadzi na scenie Wadowickiego Centrum Kultury młodych artystów z całego powiatu. W tym roku przypada okrągła, XX rocznica tego wydarzenia. Z powodu pandemii koronawirusa dom kultury nie może pozwolić sobie na huczne świętowanie.

Aby uczcić tą wyjątkową rocznicę WCK postanowiło zwrócić się do laureatów ubiegłych edycji konkursu i poprosić ich o nagranie swoich wspomnień. Zapraszamy uczestników minionych edycji do stworzenia wspominkowego filmu, który przypomni nam niesamowitą atmosferę, dawnych uczestników, pokaże ich wspomnienia oraz dalszą drogę po udziale w festiwalu. Jesteśmy ciekawi jak potoczyły się losy naszych laureatów oraz jak pamiętają udział w festiwalu – mówią pracownicy WCK
Wspomniane nagranie będzie można obejrzeć nie tylko na stronie internetowej WCK i w mediach społecznościowych. Filmik będzie także zaprezentowany podczas planowanej na 6 stycznia „Gali Talentów” jako inspiracja i motywacja dla młodych artystów.
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym wyjątkowym projekcie zapraszamy na stronę internetową WCK TUTAJ>>>, gdzie znajdziecie Państwo listę pytań do laureatów oraz wszelkie szczegóły.

Źródło: WCK

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content