Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Warsztaty taneczne w MDK

Kultura, 08 września 2020 08:44

CKiW w Andrychowie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z tańcem oraz tych, którzy już tańczą na Warsztaty Taneczne BACHATY! 11 września o godz. 18.00 w andrychowskim MDK ruszy KARAIBSKI PIĄTEK Z ANIĄ!

Warsztaty poprowadzi Ania Mrozińska. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od baletu, w wieku 8 lat, wypracowując w sobie wytrwałość i zapał oraz wrażliwość na muzykę. Przez lata szukała siebie w tańcu towarzyskim, jazzie, funky, contemporary i dancehallu, potęgując swoją pasję i miłość do tańca. Naukę salsy rozpoczęła pod czujnym okiem instruktorów Salsy-Bielsko, zakochując się bez reszty w tańcach afro-kubańskich.

Dziś jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty Ania wprowadza panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym. Prowadzi także zajęcia bachaty w parach u boku Piotra Wróbla, wspólnie zarażając kursantów fascynacją tym zmysłowym i uwodzicielskim stylem tańca.

Cena: 25 zł / dorośli

Organizatorzy: CKiW w Andrychowie – Miejski Dom Kultury w Andrychowie i ART GO Rafał Harat.

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content