Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Walka o powrót do zdrowia Pana Wiesława trwa

Informacje, 08 kwietnia 2021 16:40

Ponad 14 miesięcy minęło od felernego dnia, kiedy to świat rodziny Państwa Izbińskich legł w gruzach. 21 stycznia 2020 roku Pan Wiesław jak zwykle wyszedł do pracy, z której niestety już nie wrócił. Podczas powrotu uległ wypadkowi samochodowemu – wjechał w niego rozpędzony kierowca. Nierówna batalia o odzyskanie sprawności fizycznej trwa.

Licytujemy -dla-Wieśka-baner

Ze zmiażdżonego wraku samochodu wydobyli mężczyznę strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po przewiezieniu do szpitala natychmiast trafił na blok operacyjny. Pan Wiesław doznał urazu wielonarządowego. Miał uszkodzoną przeponę, wątrobę, jelita, otwarte złamanie kości udowej, liczne złamania miednicy, stłuczenie serca, stłuczenie płuc, złamanie stopy, zwichnięcia stawów, wieloodłamowe złamanie łokcia ze zmiażdżeniem odłamów. Liczne krwiaki tkanek miękkich całego ciała.
Łącznie przeszedł kilkanaście operacji. Nieustannie walczył. Zmagał się z zakażeniami, wstrząsami septycznymi i niewiarygodnym cierpieniem… Na OiOM-ie spędził 77 dni, a następnie został przekazany na kolejne szpitalne oddziały. Po ponad 6 miesiącach Pan Wiesław został wypisany ze szpitala i trafił do ośrodka rehabilitacyjnego w Porąbce. Jest to prywatna placówka. Pobyt w niej przynosi niesamowite efekty (Pan Wiesław porusza się na wózku, stawia pierwsze kroki o kuli), lecz niestety jest bardzo kosztowny. Rodzina Pana Izbińskiego dokłada wszelkich starań, aby uzyskać środki na rehabilitacje: organizowane są biegi charytatywne, powstała piosenka “Dasz sobie radę”. Cały czas trwa zbiórka na siepomaga.pl oraz na facebooku stworzona została grupa W walce o sprawność – licytacje z wielką mocą pomagania! Motto grupy brzmi “Nie kupuj-licytuj!”. Dochód z każdej licytacji jest przeznaczony na rehabilitację Pana Wiesia. Wiele osób przeznacza na aukcje rozmaite produkty oraz usługi. Wśród nich znajdziemy książki, ubrania, donice oraz usługi.

Jak dołączyć do grupy i włączyć się w charytatywną zabawę? Użytkownicy portalu społecznościowego Facebook proszeni są o dołączenie do grupy W walce o sprawność – licytacje z wielką mocą pomagania! Tam znajdują się posty z licytowanymi przedmiotami, usługami i nie tylko. Licytujemy w komentarzach pod danym postem, podwyższając wcześniej zaoferowaną kwotę. Administrator informuje w komentarzu, kto wygrał licytację. Uczestnik, który wylicytował najwyższą kwotę, zobowiązany jest do wpłacenia pieniędzy na siepomaga.pl oraz przesłania administratorowi potwierdzenia wpłaty. Na jego podstawie przekazuje on wylicytowany przedmiot. Każdy może dodać do grupy nową osobę – im więcej osób tym lepiej!!! 

Zapraszamy do wystawiania, licytowania i pomagania!

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Magdaleną Izbińską – żoną Pana Wiesława z Roczyn

ap, Fot. W walce o sprawność – licytacje z wielką mocą pomagania!

Podziel się
Reklama
Reklama
gabinet dietetyczny-baner
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Skip to content