Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Wadowickie kino CENTRUM zaprasza

Kultura, 01 lipca 2020 08:58

Od 3 do 9 lipca na ekranie kina w Wadowicach będzie można obejrzeć m.in. film twórców Harrego Pottera "Zabijam gigantów", „Nasz czas” – pokazywany w 2018 roku na Festiwalu w Wenecji, który można w końcu obejrzeć w polskich kinach oraz "Coś się kończy, coś zaczyna" –  historia miłosna z gwiazdą serialu "Wielkie kłamstewka” – Shailene Woodley. Nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych.

ZABIJAM GIGANTÓW
fantasy, prod. Belgi/Chiny/USA/Wielka Brytania, reż. Anders Walter, wyk. Madison Wolfe, Zoe Saldana, Imogen Poots, Sydney Wade, czas 104 min. od 10 l.

Jedenastoletnia Barbara Thorson mieszka z siostrą i bratem nad brzegiem morza. Tylko ona może uratować miasto przed olbrzymami. Swój nordycki młot wojenny nosi zawsze przy sobie. Nawet do szkoły. Nikt oprócz Barbary tego nie wie, ale wszystko wskazuje na to, że olbrzymy nadchodzą. Ani dorośli, ani koledzy i koleżanki nie wierzą Barbarze. Sytuacja zmienia się, gdy do szkoły trafia nowa uczennica, Sophia. Czy Barbara wygra walkę z potworami?

Seanse: 4 lipca, godz. 16:30; 5 lipca, godz. 16:30; 7 lipca, godz. 16:30; 9 lipca, godz. 16:30.

Bilety 2D: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

COŚ SIĘ KOŃCZY, COŚ ZACZYNA premiera!
romans, prod. USA/Korea Południowa, reż. Drake Doremus, wyk. Shailene Woodley, Jamie Dornan, Sebastian Stan, Matthew Gray Gubler, czas 110 min. od 15 l.

Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu.

Seanse: 4 lipca, godz. 19:00; 5 lipca, godz. 19:00; 7 lipca, godz. 19:00; 8 lipca, godz. 16:30; 9 lipca, godz. 19:00; 10 lipca, godz. 19:00; 11 lipca, godz. 19:00; 12 lipca, godz. 19:00; 14 lipca, godz. 19:00; 16 lipca, godz. 19:00.

Bilety 2D: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

środAwisko

NASZ CZAS
dramat/western, prod. Dania, Francja, Meksyk, Niemcy, Szwecja, reż.Carlos Reygadas, wyk. Carlos Reygadas, Natalia López, Phil Burgers, czas 177 min, od 15 lat

Carlos Reygadas opowiada o małżeństwie, które decyduje się żyć w otwartym związku i stopniowo prowadzi swoją relację na skraj przepaści. W główne role – szalejącego z zazdrości Juana i jego zaangażowanej w romans z Amerykaninem partnerki Esther – wcielili się sam reżyser i jego żona Natalia López. Na ekranie towarzyszą im ich własne dzieci, Rut i Eleazar Reygadas. “Nasz czas” nie ma jednak nic wspólnego z ekshibicjonizmem. Intymne są w nim przede wszystkim pytania o relacje i pasja, z jaką twórca dzieli się nimi z widzami. Akcja filmu rozgrywa się na meksykańskiej prowincji, w rodzinie zamożnych farmerów, którzy łączą ciężką pracę na ranczu z zamiłowaniem do sztuki.

Seans: 8 lipca, godz. 19:00
Bilety: 10 zł

bajkowe środAwisko

SŁOŃ BENJAMIN I OLBRZYMY
film w polskiej wersji językowej – 2D dubbing.
familijny, prod. Niemcy, reż. Tim Trachte, czas 91 min, od 4 lat

Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo. Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy. Trzeba zatem zorganizować loterię z nagrodami!

Seans: 8 lipca, godz. 10:00 i 13:00
Bilety: 10 zł

Na sali kinowej obowiązują szczególne zasady higieny. Dla widza dostępna jest ograniczona liczba miejsc. Należy zachować odpowiednią odległość. Jedno miejsce pomiędzy widzami musi zostać wolne. W sprzedaży dostępne jest 50% miejsc. Na sali kinowej należy nałożyć maseczkę, której nie można zdejmować w trakcie seansu. Dodatkowo obowiązuje ograniczenie liczby osób w toaletach, gdzie wyłączono suszarki do rąk.

Bilety do kina można nabyć rezerwując miejsca online  jak również w kasie kina godzinę przed każdym seansem i w sekretariacie WCK. Szczegóły na stronie internetowej wck.wadowice.pl

34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1
[email protected] | tel. 33 82 33 957, 604 072 373

Źródło; WCK w Wadowicach

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content