Przejdź do treści

Czwarta odsłona zmagań w wadowickiej B klasie

Sport, 08 września 2023 13:47

W weekend po raz czwarty w rundzie jesiennej wybiegną na murawę zespoły występujące w wadowickiej B klasie. Przedstawiciele gminy Andrychów swoje spotkania rozegrają w niedzielne popołudnie. Pierwszy gwizdki rozbrzmią o godz. 17.00

Prowadzące rezerwy Beskidu Andrychów może nie dopisują się trzech punktów, ale zapewne mocno na nie liczą. Ich rywalem będzie bowiem Płomień Sosnowice, który w tym sezonie zdobył punkt, remisując na własnym stadionie z Leskowcem Rzyki. Trudno spodziewać się, aby w niedzielę mógł sprawić niespodziankę i ponownie wykorzystać atut własnego boiska.

Pozostałe zespoły z gminy Andrychów wystąpią przed własnymi kibicami. Wspomniany już Leskowiec podejmie mającego o punkt więcej Orła Radoczę, a rezerwy targanickiego Halniaka mierzyć się będą z Sokołem Przytkowice, który podobnie jak Beskid II ma na koncie komplet punktów. Za to o pierwszą jesienną zdobycz zawalczą zagórnickie Gronie, ale będzie im o nią trudno, gdyż na jednej z najpiękniejszych stadionów w powiecie zawita Relaks Wysoka.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content