Przejdź do treści
Reklama
Reklama

W środę Beskid zakończy jesień z Wiślanami

Sport, 10 listopada 2020 11:05

Piłkarze Beskidu Andrychów rozegrają tej jesieni jeszcze tylko jedno spotkanie - mecz na szczycie z Wiślanami Jaśkowice w środę 11 listopada o godzinie 11:00. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w internecie.

Drużyna Beskidu Andrychów przystąpi do tego spotkania podbudowana zwycięstwem 2:0 nad Orłem Piaski Wielkie, które dało im czwartą lokatę z dorobkiem 25 punktów. Wiślanie Jaśkowice mają trzy oczka więcej i są wiceliderem, a ponadto zagrali o jeden mecz mniej od Beskidu. Dość wspomnieć, że ekipa spod Skawiny traciła w tym sezonie punkty tylko dwukrotnie – przegrywając z Orłem Ryczów i remisując z MKS-em Trzebinia. W jedenastu meczach zdobyli aż 43 gole.

Przed podopiecznymi trenera Macieja Mrowca bardzo trudne zadanie zatrzymania rozpędzonych faworytów. Czy im się to uda? Będzie można przekonać się na własne oczy, bo spotkanie Beskid kontra Wiślanie będzie transmitowane na żywo w internecie w systemie PPV.

Działacze Beskidu Andrychów zapraszają: “Zachęcamy do oglądania, bezpośredni zysk ze sprzedaży trafi na konto naszego klubu. Link do transmisji: https://bit.ly/32rMoEC

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content