Przejdź do treści

VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny ŚPIEWANKA

Kultura, 21 maja 2023 07:41

CKiW w Andrychowie zaprasza dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych i średnich do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ŚPIEWANKA, organizowanym przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz Dom Kultury w Inwałdzie. Konkurs ma charakter otwarty – uczestnicy z całej Polski są mile widziani.

Celami Konkursu są: wyłonienie talentów wokalnych wśród dzieci i młodzieży, wymiana muzycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz stworzenie możliwości rozwoju kulturalnego.

Konkurs odbędzie się 30 maja 2023 r. w DK w Inwałdzie (uwaga: w przypadku dużej ilości zgłoszeń, Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach: 30 maja /I i II grupa wiekowa/ i 31 maja /III i IV grupa wiekowa/; uczestnicy zostaną poinformowani o ostatecznym terminie Konkursu najpóźniej do 24 maja br.).

Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w czterech grupach wiekowych: I grupa – uczniowie klas I-III SP, II grupa – uczniowie klas IV-VI SP, III grupa – uczniowie klas VII-VIII SP, IV grupa – uczniowie szkół średnich. Jury przyzna nagrody i wyróżnienia dla najlepszych wokalistów w każdej grupie wiekowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2023 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu:

REGULAMIN_VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY ŚPIEWANKA_2023Pobierz

Formularz zgłoszeniowy:

KARTA ZGŁOSZENIA _ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU_VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny ŚPIEWANKA_2023Pobierz

Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne także w placówkach CKiW w Andrychowie oraz w Sekretariacie CKiW w Andrychowie (w godzinach otwarcia).

  • Organizator: CKiW w Andrychowie | Dom Kultury w Inwałdzie
  • Szczegółowe informacje: DK w Inwałdzie, ul. Miła 9, tel.: 33 432 26 12 lub 503 129 078, e-mail: inwald@kultura.andrychow.eu

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content