Przejdź do treści

VIII Konkurs Malarstwa i Rysunku „PLAMĄ i KRESKĄ…”

Informacje, 09 października 2023 13:20

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7 – 19 lat do udziału w VIII Konkursie Malarstwa i Rysunku „PLAMĄ I KRESKĄ – ZA WIDNOKRĘGIEM WYOBRAŹNI. FANTASTYKA I FANTAZJA”.

Konkurs ma charakter warsztatowy – praca malarska lub rysunkowa wykonywana jest w dzień konkursu w DK w Inwałdzie. Konkurs odbędzie się w dniach: 7 listopada (I i II grupa wiekowa) i 8 listopada (III i IV grupa wiekowa). Prace konkursowe mogą być wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi: akwarela, tempera, pastele, olej, akryl. Uczestnicy Konkursu oceniani będą w czterech grupach wiekowych: 7 – 9 lat (I gr.), 10 – 12 lat (II gr.), 13 – 15 lat (III gr.), 16 – 19 lat (IV gr.). Rozstrzygnięcie Konkursu oraz rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 14 listopada 2023 r. o godz. 17.00 w DK w Inwałdzie i zostanie połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. Wszelkie szczegóły zawarte są w Regulaminie Konkursu (do pobrania poniżej).

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada 2023 r. Zapraszamy do udziału!

Ważne: REGULAMIN KonkursuKarta zgłoszenia wraz ze Zgodą na wykorzystanie wizerunku uczestnika Konkursu:

REGULAMIN VIII KONKURSU MALARSTWA I RYSUNKU PLAMĄ I KRESKĄ_2023Pobierz

Karta Zgłoszenia_Zgoda na wykorzystanie wizerunku uczestnika_VIII Konkurs Malarstwa i Rysunku PLAMĄ I KRESKĄ_2023Pobierz

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

  • DK w Inwałdzie, ul. Miła 9 (w godzinach otwarcia placówki: Sprawdź…)
  • Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (w godz. 7:30 – 15:30)

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content