Przejdź do treści
Reklama

VI KONKURS MALARSTWA I RYSUNKU „Plamą i Kreską…”

Kultura, 13 września 2021 13:49

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie serdecznie zaprasza młodzież w wieku 10 – 15 lat do udziału w VI Konkursie Rysunku i Malarstwa „Plamą i Kreską wędrujemy w świat naszych marzeń, bo one ważniejsze są od ziszczeń – Sen i nie sen”

Tegoroczna edycja konkursu dedykowana jest Stanisławowi Lemowi. Jego twórczość ma stać się inspiracją do stworzenia prac, a szczególnie te słowa: „Intensywność marzeń ważniejsza jest od ziszczeń” – cytat, pochodzący z powieści Lema, pt. „Wysoki Zamek”.

Konkurs ma charakter warsztatowy – praca malarska lub rysunkowa wykonywana jest w dzień konkursu w WDK w Inwałdzie. Prace konkursowe mogą być wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi: akwarela, tempera, pastele, olej, akryl. Część konkursowa przeprowadzona będzie z podziałem na grupy wiekowe: 10 – 12 lat (4 października 2021 r.) oraz 13 – 15 lat (5 października 2021 r.). Rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 11 października 2021 r. o godz. 16.00 w WDK w Inwałdzie i zostanie połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. Wszelkie szczegóły zawarte są w Regulaminie konkursu (do pobrania poniżej).

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września 2021 r. Zapraszamy do udziału!

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

regulamin_vi-konkurs-malarstwa-i-rysunku_wdk-w-inwaldzie_2021Pobierz

karta-zgloszenia-i-zgoda-na-wykorzystanie-wizerunku-dziecka-uczestniczacego-w-konkursie_vi-konkurs-rysunku-i-malarstwa_plama-i-kreskaPobierz

oswiadczenie-o-stanie-zdrowia-i-swiadomosci-ryzyka_covid19_ckiw-w-andrychowiePobierz

Regulamin oraz niezbędne formularze dostępne również w:

  • WDK w Inwałdzie, ul. Miła 9 (w godzinach otwarcie placówki: Sprawdź…)
  • Sekretariacie CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22 b (w godz. 7:30 – 15:30)

Źródło: CKiW w Andrychowie

Podziel się
Skip to content