Przejdź do treści

Uśmiech i animacje w Parku!

Kultura, 18 sierpnia 2022 08:20

Objazdowy Dom Kultury kończy swoją trasę w wadowickim Parku Miejskim. Już 21 sierpnia o godz. 17:00 w Muszli Koncertowej czeka na wszystkie dzieci Inspektor Ogórek i jego owocowi przyjaciele. W całym parku rozbrzmiewać będą wesołe piosenki, nie zabraknie również animacji i wspólnej zabawy dla dzieci!

Wadowickie Centrum Kultury w ramach Objazdowego Domu Kultury przez okres wakacji organizowało wyjazdy do pobliskich miejscowości z Gminy Wadowice. Cykl rozpoczęli 4 lipca w Ponikwi, dalej odwiedzili Wysoką i Jaroszowice, a w sierpniu zagościli w Choczni i Stanisławiu Górnym. Wszędzie była fantastyczna atmosfera i bardzo duża frekwencja. Każdy wyjazd obfitował w animacje, bańki mydlane, tańce i zabawy prowadzone przez niezwykłą Magdę Maślankę z Kolorowego Świata Animacji. Dodatkiem do wydarzeń były działania teatralne, ćwiczenia z emisji głosu, bajkowe opowieści, pokazy sztuki cyrkowej, eksperymenty naukowe, które prowadzili: aktorzy Teatru Lufcik Na Korbkę oraz wielki miłośnik nauki i edukator – Przemek Gąsiorek z Fabryki Kreatywności.

Na zakończenie cyklu WCK zaprasza na Objazdowy Dom Kultury do Parku Miejskiego, gdzie od godz. 17:00 zabrzmią piosenki, które odkryją przed małymi słuchaczami świat witamin. Inspektor Ogórek z „Centrum Uśmiechu” wraz z dwoma pomocnikami – Truskawką i Jagodą, podczas interaktywnego show muzycznego, będą uświadamiać jak ważne jest budowanie odporności poprzez mądry wybór tego co jemy i jak jemy.

Wydarzenia kulturalne Objazdowego Dom Kultury finansowane jest z budżetu Gminy Wadowice.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych impreza odbędzie się w WCK Wadowice!

Źródło: WCK

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content