Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

U sąsiadów: Koncerty Ralpha Kaminskiego przeniesione na maj!

Kultura, 02 kwietnia 2021 08:28

W związku z ciągle panującym reżimem sanitarnym i niezmieniającymi się obostrzeniami, Wadowickie Centrum Kultury zdecydowało jednak o przeniesieniu koncertu Ralpha Kaminskiego. Planowane na kwiecień koncerty zostają przeniesione na 7 maja 2021 r.

koncert-ralph-kaminski-zapowiedz

WCK zapewnia, że wszystkie zakupione bilety nie tracą ważności!
Wadowickie Centrum Kultury do ostatniego momentu miało nadzieję na zorganizowanie kwietniowego koncertu Ralpha Kaminskiego. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich odbiorców instytucja podjęła jednak decyzję o przeniesieniu wydarzeń na maj. Fani artysty, którym udało się zakupić bilety nie muszą się jednak martwić! Wszystkie nabyte wejściówki nie tracą ważności, a przypisane przy zakupie miejsca pozostają bez zmian.
„Bardzo zależało nam na tym aby w kwietniu na naszej scenie zagrał Ralph Kaminski. Nie tylko wadowiczanie są stęsknieni za koncertami – my również. Nie możemy jednak zbagatelizować obecnej sytuacji i w porozumieniu z menedżerem zespołu podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu.” – mówią pracownicy WCK
WCK informuje, że istnieje możliwość rezygnacji z biletu i otrzymania zwrotu pieniędzy. Ze szczegółowymi informacjami odnośnie zwrotów można zapoznać się na stronie internetowej WCK .


Bilety na godzinę 18:00 zostały błyskawicznie wyprzedane, jednak na godzinę 20:30 zostały jeszcze wolne miejsca! Bilety w cenie 60 zł w przedsprzedaży, 70 zł w dniu koncertu do nabycia na stronie internetowej oraz w sekretariacie WCK.

Źródło: WCK w Wadowicach

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
wydarzenia kulturalne baner
Reklama
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Skip to content