Przejdź do treści

Tu i teraz w Internecie – KudlaczKudlaty o aplikacji Twitch

Informacje, 10 listopada 2023 12:00

W dzisiejszej audycji w rozmowie z Aleksandrą Polak KudlaczKudlaty opowiedział o swojej nowej pasji i przybliżył definicje transmisji online i relacji na żywo na popularnej platformie medialnej.

Chciał to robić od dłuższego czasu, jednak cały czas odkładał marzenie na bok. Kudłacz Kudłaty, znany pod pseudonimem KudlaczKudlaty pierwsze swoje transmisje zaczął tworzyć trzy lata temu – dokładnie wtedy kiedy zaczęła się epidemia COVID-19. Brak możliwości wychodzenia z domu i bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem były udręką dla każdego. Streamer jednak znalazł sposób na kontakt ze światem. I tak się to potoczyło, na dzień dzisiejszy posiada 2 tys. obserwujących. W rozmowie z Aleksandrą Polak wytłumaczył kilka ważnych definicji w życiu każdego gracza internetowego a także opowiedział o własnych transmisjach.

Twitch – serwis internetowy będący platformą medialną udostępniającą wideo strumieniowe (na żywo), przeznaczony w głównej mierze do transmisji gier komputerowych oraz rozgrywek sportu elektronicznego. Strona została założona w czerwcu 2011 roku przez współwłaścicieli serwisu Justin: Justina Kana i Emmetta Sheara. [wikipedia.org]

Całą rozmowę mogą Państwo odsłuchać tutaj.

Zapraszamy również do odwiedzenia kanału Kudłatego

a_p

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content