Przejdź do treści

Trzy gole w Trzebini i czwarte z rzędu zwycięstwo Beskidu!

Sport, 30 sierpnia 2023 19:39

Czwartoligowy zespół Beskidu Andrychów wysoko pokonał kolejnego rywala i pnie się w górę tabeli, wkraczając już do jej czołówki. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Moskały wygrali 3:0 (0:0) z MKS-em Trzebinia po golach Dawida Nagiego, Dariusza Kapery i Jakuba Raszki.

Andrychowianie są na początku obecnego sezonu Jako IV ligi małopolskiej bardzo bramkostrzelni, trafiając rywali regularnie po kilka razy. Nie inaczej było w Trzebini, ale na gole trzeba było poczekać do drugiej połowy.

Wynik otworzył kilka minut po przerwie Dawid Nagi, który pięknie przymierzył z kilkunastu metrów w okienko bramki trzebinian. W 57. minucie było już 2:0 dla Beskidu po golu Dariusza Kapery, który głową zamknął centrę z rzutu rożnego. Wynik ustalił w końcówce Jakub Raszka, popisując się celnym strzałem z dystansu.

Trzebinianie mieli również kilka dogodnych okazji, ale zabrakło im skuteczności, aby choć zmniejszyć rozmiary porażki.

Po sześciu meczach podopieczni trenera Moskały mają na koncie 13 punktów i zajmują czwarte miejsce ze stratą dwóch oczek do prowadzącego LKS-u Jawiszowice. A już w najbliższą sobotę o 17 w Andrychowie Beskid zmierzy się z plasującym się w dolnej części tabeli Popradem Muszyna.

gs

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content