Przejdź do treści

Trzecia porażka Beskidu, derby dla Burzy

Sport, 19 września 2021 20:07

Za nami kolejne mecze w Keeza IV lidze oraz klasach A i B. Drużyna Beskidu Andrychów zanotowała trzecią porażkę w tym sezonie, a w A-klasie rozegrane zostały gminne derby pomiędzy Burzą Roczyny a Huraganem Inwałd.

Podopieczni trenera Tomasza Moskały przegrali z Orłem Ryczów 1:3, choć prowadzili 1:0. Była to trzecia z rzędu porażka Beskidu, który plasuje się na wysokim miejscu czwartym, ale ma już tylko trzy punkty przewagi nad ósmym Tempem Białka, a przypomnijmy, że w tym sezonie trzeba się uplasować na miejscach 1-7, by być pewnym utrzymania w nowej, jednogrupowej IV lidze.

W siódmej kolejce Keeza Klasy A Halniak Targanice rozgromił Gród Grodzisko 7:0, Znicz Sułkowice Bolęcina przegrał z Orłem Wieprz 1:5, a w gminnych derbach Burza Roczyny pokonała Huragan Inwałd 3:2. Halniak zajmuje póki co miejsce czwarte, Burza jest ósma, Znicz dziewiąty, a Huragan jedenasty.

Z kolei w szóstej serii spotkań Keeza Klasy B Halniak II Targanice wygrał z Groniem Zagórnik 4:0, a Leskowiec Rzyki uległ Orłowi Radocza 2:4.

Podziel się
Skip to content