Przejdź do treści

Trwa nabór do pracy w wadowickim Zakładzie Karnym

Informacje, 20 października 2022 12:39

Kończy się nabór do pracy w wadowickim więzieniu. Ci, którzy przejdą pozytywnie rekrutację rozpoczną służbę w zależności od rodzaju stanowiska w listopadzie br. albo w pierwszym lub drugim kwartale 2023 r.

Zakład Karny w Wadowicach

Jak wynika z komunikatu Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Krakowie, poszukiwani są: strażnik działu ochrony, inspektor lub starszy inspektor do spraw zatrudnienia osadzonych oraz informatyk. Zainteresowani informatycy mają czas na zgłoszenie już tylko do jutra (21 października) do godz. 12.00. Dokumenty w tym przypadku należy składać bezpośrednio w zakładzie karnym mieszczącym się przy ulicy Trybunalskiej 8. Na nich praca czeka już od listopada. Szczegóły tutaj.

Podobny termin zakończenia rekrutacji i czas rozpoczęcia pracy przewidziano dla zainteresowanych pracą na stanowisku inspektora (lub st. inspektora) ds. zatrudnienia osadzonych. Szczegóły tutaj.

Kandydaci na strażnika mają z kolei czas na składanie dokumentów do 24 października w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Krakowie przy ul. Montelupich 7. Oni rozpoczną służbę w pierwszym lub drugim kwartale przyszłego roku. Szczegóły tutaj.

Oprac. jd Fot. Archiwum

Podziel się
Skip to content