Przejdź do treści

Troje kandydatów na stanowisko dyrektora CKiW

Informacje, 18 stycznia 2018 16:21

Dziś – 18 stycznia – minął termin składania zgłoszeń do konkursu na stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Zgłosiły się trzy osoby.

Podziel się

Przypomnijmy, że konkurs został ogłoszony po odejściu z tego stanowiska dotychczasowej dyrektorki, której do zamknięcia roku budżetowego zabrakło 660 tys. zł. Rada Miejska musiała potem dołożyć taką kwotę dotacji do tej instytucji. Po odejściu Anety Wądrzyk burmistrz powierzył na dwa miesiące obowiązki dyrektorskie w CKiW Marcie Kajzer i ogłosił konkurs na to stanowisko. 
Termin składania zgłoszeń minął dzisiaj i już wiemy, że zgłosiło się troje kandydatów: z Andrychowa, Krakowa i spod Brzeska. Są to dwie kobiety i jeden mężczyzna – na razie nie możemy podawać żadnych szczegółów. Za tydzień zbierze się komisja, która sprawdzi pod względem formalnym złożone przez kandydatów dokumenty, czy są kompletne, a kandydaci spełniają wszystkie warunki konkursowe. Po tej części konkursowej osoby, które przejdą dalej będą zapraszane na indywidualne spotkania z komisją i będą mogły zaprezentować swoje pomysły na prowadzenie Centrum Kultury i Wypoczynku. mn

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content